Kemp

Kemp se skvělou lokací za dunami dělícími borovicový háj, v jehož centru se nachází, od pláže Guincho. Na své si zde přijdou jak milovníci přírody a především oceánu, tak ti, co prahnou po poznání hlavního města Portugalska, jež je vzdáleno pouhých 30 km odsud. V areálu k dispozici ubytování ve vlastních stanech, karavanech, bungalovech, mobilhoumech a parkovací místa pro obytné vozy. Samozřejmostí pro hosty je sociální zázemí, do standardní výbavy komplexu pak patří recepce, kavárna a snack bar, prádelna, supermarket, dětské hřiště, nadstandardem je volné užívání bazénu a tenisových kurtů. Autobusová zastávka, z níž odjíždí autobus do Cascais co 20 minut, se nachází hned před vjezdem do areálu.

Minimální délka pobytu 2 dny. V ceně parkovací místo pro auto v bezprostřední blízkosti zvolené ubytovací kapacity, v mobilhoumech a bungalovech ložní prádlo a ručníky, jež jsou měněny jednou týdně. K ostatním ubytovacím kapacitám možnost dokoupení ložního prádla a ručníků na recepci. Děti do pěti let v posteli rodičů zdarma. Check-in ve 4 hodiny odpoledne, check-out v poledne. Při check-inu se skládá vratná záloha na případné poškození kempového vybavení 100 Euro. Zvířata v interiéru nejsou povolena.

Při rezervaci s ActivePortugal připojení k Wi-fi zdarma.

Typy ubytování:

BENGALI 

Stan pro 4 nocležníky bez koupelny a kuchyně, ale zato s lednicí. Jedna ložnice s dvojlůžkem, druhá se dvěma postelemi, obývací pokoj se stolem a židlemi. Povlečení a ručníky za příplatek

BOOGIE

Karavan pro 2 až 4 bez koupelny a kuchyně. Interiér vybavena dvoulůžkem, rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ledničkou, stolem a židlemi.

DOMINO

Karavan pro 2 až 4 bez koupelny a kuchyně. V ložnici dvoulůžko, obývací pokoj vybaven rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ledničkou, stolem a židlemi.

VENUS

Mobilhoum pro 2 až 4. V ložnici dvojlůžko, obývací pokoj vybaven rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kuchyňka s vybavením k vaření, ledničkou, televizí, topením, teplou vodou, koupelna s toaletou a sprchou, terasa se stolem a židlemi.

ACCESS

Bungalov až pro 3 přizpůsobený klientům se sníženou mobilitou. Ložnice vybavena dvojlůžkem a další samostatnou postelí oddělenou závěsem, kuchyňka s ledničkou, televizí, topením a horkou vodou, koupelna s toaletou a sprchou, krytá terasa se zahradním nábytkem.

HAWAII

Karavan pro 5 bez koupelny a kuchyně, s lednicí. V jedné ložnici dvojlůžko, v druhé palanda s dvojlůžkem.

CLUB

Bungalov pro 5, první ložnice s dvojlůžkem, druhá s jednolůžkovou palandou, obývací pokoj s gaučem, kuchyňka s vybavením k vaření, ledničkou, televizí, topením, teplou vodou, koupelna s toaletou a sprchou a nábytkem vybavená terasa.

MOREA

Bungalov pro 5 až 7, první ložnice s dvojlůžkem, druhá s jednolůžkovou palandou a jednolůžkem, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2, kuchyňka s vybavením k vaření, ledničkou, televizí, topením, teplou vodou, koupelna s toaletou a sprchou a nábytkem vybavená terasa.

NEPTUNO 

Mobilhoum pro 5 až 7, první ložnice s dvojlůžkem, druhá s palandou a dvojlůžkem, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2, kuchyňka s vybavením k vaření, ledničkou, televizí, topením, teplou vodou, koupelna s toaletou a sprchou a nábytkem vybavená terasa.

MARTE

Mobilhoum pro 7, první ložnice s dvojlůžkem, druhá s palandou a dvojlůžkem, třetí se jednolůžkovou palandou, obývací pokoj, kuchyňka s vybavením k vaření, ledničkou, televizí, topením, teplou vodou, koupelna s toaletou a sprchou, zastřešená terasa se stolem, židlemi a 2 lehátky.

Kontakt

Máte dotaz?
Neváhejte nás kontakotvat
info[zavinac]activeportugal[tecka]cz