HOTEL NA PLÁŽI

Jedna z nejkrásnějších písečných pláží světa přímo pod vašimi okny!

Hotel stojící přímo na pláži Guincho se může pochlubit unikátní polohou v samém srdci přírodní rezervace Sintra – Cascais. Čtyřhvězdičkový hotel rodinného typu s 60 pokoji byl vystavěn na ruinách tvrze ze 17. století. Díky své poloze je ideální základnou pro aktivní dovolenou. Pokoje v křídle Pevnost jsou loni rekonstruované, zařízené v moderním stylu. Východní křídlo hotelu bylo přistavěno v 80. letech, zařízení je původní. Dominantou prostorných pokojů s výhledem na moře jsou velká okna. Z pokoje 58 tak můžete v červenci z postele sledovat západ slunce. Pokoje s výhledem do písečných dun pak disponují vlastními balkóny. V každém pokoji najdete koupelnu, TV, klimatizaci a safe.

Hotel provozuje restauraci proslulou výhledem na nejzápadnější výběžek kontinentální Evropy a regionálními specialitami, bar s útulnou atmosférou dotvářenou piánem a otevřeným krbem. Pro hotelové hosty je bezplatně k dispozici snídaně kontinentálního typu, parkovací místo, recepční servis nonstop, wi-fi koutek, úschovna sportovního náčiní, venkovní bazén na útesu s mořskou vodou, squashové hřiště a sauna.

Do městečka Cascais dojedete autem za méně než 15 minut po silnici u pobřeží. Co půl hodiny jede stejným směrem autobus.

Kontakt

Máte dotaz?
Neváhejte nás kontakotvat
info[zavinac]activeportugal[tecka]cz