Aktivní dovolená u oceánu s přáteli

Cestování ve skupině se může zdát pasé. Nicméně stále se jedná o finančně nejméně náročný způsob trávení dovolené, a to hned z několika důvodů:

1. Ceny ubytování – díky proviznímu systému, na jehož základě fungují cestovní kanceláře a agentury, se ceny ubytovacích kapacit pro konečného zákazníka neliší od cen poskytovaných samotnými hotely, hostely a kempy. S ActivePortugal tak můžete bydlet v hotelu na pláži s výhledem na oceán od 2700,- za noc a snídani či v mobilhoumu v kempu uprostřed dun a borovicového háje 800 m od pláže od 200,- na noc. Navíc, při rezervaci s ActivePortugal, připojení k internetu po celou dobu pobytu zdarma.

2. Servis spojený s rezervací pobytu – v dnešním světě kompjůtru je samozřejmě brnkačka dohledat si odpovídající program dovolené na vlastní pěst. Kdo Vám ale zaručí, že vše bude tak, jak internet káže? Cestovní kanceláře či agentury ano. Využijete-li jejich servis, ušetříte si dost práce, času a případné rozčarování v situaci, kdy nabízený apartmán či objednaná služba neodpovídá sjednaným standardům. Všechny služby CA ActivePortugal jsou ověřeny, na místě je rovněž přítomen delegát, který v případě potřeby rád pomůže.

3. Hromadné slevy – některé aktivity jsou závislé na počtu účastníků, díky vyššímu počtu je možno uplatňovat skupinové slevy. V nabídce ActivePortugal se jedná například o kurz kiteboardingu pro pokročilé, kdy skupina od 2 účastníků získá slevu 15% na lekce waveridingu čili jízdy na surfovém prkně ve vlnách. Zájemci o poznání okolí Lisabonu a pláže Guincho pak v počtu nad 5 zájemců obdrží slevu 10%, nad 10 zájemců pak 20% na vybrané programy. Desetiprocentní slevu je rovněž možno získat u všech turistických a cyklistických programů pro skupiny nad 5 účastníků.

4. Party spirit – CA ActivePortugal se specializuje na individuální zájezdy pro malé skupiny, vzhledem ke spolupráci s velkokapacitními ubytovateli je možno se na nás obrátit s požadavkem organizace programu pro střední i větší skupiny cestovatelů. Přijeďte si s přáteli užít aktivní dovolenou u oceánu, již letos, jedině s ActivePortugal!

Kontakt

Máte dotaz?
Neváhejte nás kontakotvat
info[zavinac]activeportugal[tecka]cz