Proč dovolená s ActivePortugal?

7 důvodů, proč už nikdy nejet do Chorvatska

Zažijte oceán

Díky své poloze na jihu Evropy je Portugalsko nejlepší destinací pro zamilování se do oceánu. Nespoutaný živel, specifická vůně, slunce zapadající do vln a vítr ve vlasech. Nebaví Vás válet se na metru čtverečném na přeplněné pláži v Chorvatsku? Přijeďte si užít aktivní dovolenou na slunných plážích omývaných Atlantikem.

Žádné termíny

Přijeďte a odjeďte, kdy chcete. Je to Vaše dovolená, naplánujte si ji zcela podle svých představ.

Žádné zbytečné výdaje

Přijedete autem? Tak proč platit transfer z letiště? Nepotřebujete delegáta, pojištění ani bydlení v luxusním hotelu? Tak nic z toho zbytečně neplaťte! Nakombinujte si program přesně tak, jak Vám nejlépe vyhovuje a ušetřete!

Nejlevnější ubytování v regionu

Díky dokonalé znalosti zdejšího regionu nabízíme ubytování v hotelech a hostelech obstojné kvality a příznivé ceny.

Pohodlně

Vy si vyberete program a my Vám zajistíme nejen jeho průběh, ale také možnost každodenního odvozu na místo konání Vámi vybrané aktivity a opětovného návratu do Vašeho hotelu.

Aktivita pro každého

Naše nabídka obsahuje širokou škálu aktivit, poskytujících optimální vyžití jak aktivním sportovcům, tak plážovým povalečům.

V 5 jazycích

Služby delegáta, kite tripy a průvodcovské služby poskytujeme i v angličtině, přednostně však v češtině. Zbytek aktivit zajišťují místní partnerské organizace, komunikačním jazykem je tak angličtina, případně portugalština, španělština nebo němčina.

Kontakt

Máte dotaz?
Neváhejte nás kontakotvat
info[zavinac]activeportugal[tecka]cz