Doporučujeme

Každý si ideální dovolenou představuje jinak...

Plánuji cestu do Portugalska s rodinou vlastním vozem

Cestu autem je třeba pojmout jako velké dobrodružství a psychicky a fyzicky náročnou záležitost. Odměnou Vám pak bude velká svoboda pohybu. V případě, že ještě nemáte zarezervované ubytování, doporučujeme využít služeb hotelu na pláži. Ten mimo snídaně v ceně nabízí rodinná apartmá nebo slevu na přistýlky pro děti a bezplatné parkování po celou dobu pobytu. Pláž pak máte pod okny, přičemž je možno bezplatně využívat hotelový bazén na útesech. Z aktivit naší nabídky doporučujeme zapůjčení kol a projížďku po osmikilometrové přímořské cestě do letoviska Cascais nebo procházku po útesech v okolí pláže Guincho. V případě, že rádi jezdíte na koních, nabízíme výlet přímořskými dunami s možností zapůjčení poníků pro děti. Velkým zážitkem pro středoevropany je půlden nebo celý den ztrávený rybařením na lodi s možností BBQ na palubě. Krásný je také přelet nad nejzápadnějším výběžkem kontinentu malým letadlem. Poznání blízkého okolí či Lisabonu pak napomůže česky mluvící průvodkyně.

Plánujeme cestu do Portugalska v páru vlastním vozem

Cestu autem je třeba pojmout jako velké dobrodružství a psychicky a fyzicky náročnou záležitost. Odměnou Vám pak bude velká svoboda pohybu. V případě, že ještě nemáte zarezervované ubytování, doporučit můžeme všechny námi nabízené hostely, které disponují jak dvoulůžkovými pokoji, tak pokoji s patrovými postelemi. Všechny pokoje hotelu na pláži jsou vybaveny vlastním příslušenstvím a klimatizací, VIP pokoje pak zvětšenými manželskými postelemi a výhledem na oceán. Naše nabídka je vytvořena speciálně pro mladé páry, proto záleží pouze na vaší fyzické kondici a preferencích. Oblast Cascais je proslavena kvalitou golfových hřišť, západní pobřeží Portugalska pak termickým větrem a vlnami, proto doporučujeme golfový kurz, lekce surfingu nebo kitesurfingu. Ale proti gustu...

Plánujeme let s rodinou

Přeprava letadlem je chytrým a rychlým řešením, na místě jste však odkázáni na místní dopravu. Ocenit byste tedy mohli vyzvednutí na letišti, transfer do hotelu a pokud byste si zvolili ubytování v Cascais, každodenní odvoz na pláž a z pláže. K bydlení ale doporučujeme využít služeb hotelu na pláži Guincho. Ten mimo snídaně v ceně nabízí rodinná apartmá nebo slevu na přistýlky pro děti a bezplatné parkování po celou dobu pobytu. Pláž pak máte pod okny, přičemž je možno bezplatně využívat hotelový bazén na útesech. Z aktivit naší nabídky doporučujeme zapůjčení kol a projížďku po osmikilometrové přímořské cestě do letoviska Cascais nebo procházku po útesech v okolí pláže Guincho. V případě, že rádi jezdíte na koních, nabízíme výlet přímořskými dunami s možností zapůjčení poníků pro děti. Velkým zážitkem pro středoevropany je půlden nebo celý den ztrávený rybařením na lodi s možností BBQ na palubě. Krásný je také přelet nad nejzápadnějším výběžkem kontinentu malým letadlem. Poznání blízkého okolí či Lisabonu pak napomůže česky mluvící průvodkyně.

Plánujeme let ve dvou

Přeprava letadlem je chytrým a rychlým řešením, na místě jste však odkázáni na místní dopravu. Ocenit byste tedy mohli vyzvednutí na letišti, transfer do hotelu a pokud byste si zvolili ubytování v Cascais, každodenní odvoz na pláž a z pláže. V případě, že ještě nemáte zarezervované ubytování, doporučit můžeme všechny námi nabízené hostely, které disponují jak dvoulůžkovými pokoji, tak pokoji s patrovými postelemi. Všechny pokoje hotelu na pláži jsou vybaveny vlastním příslušenstvím a klimatizací, VIP pokoje pak zvětšenými manželskými postelemi a výhledem na oceán. Naše nabídka je vytvořena speciálně pro mladé páry, proto záleží pouze na vaší fyzické kondici a preferencích. Oblast Cascais je proslavena kvalitou golfových hřišť, západní pobřeží Portugalska pak termickým větrem a vlnami, proto doporučujeme golfový kurz, lekce surfingu nebo kitesurfingu. Ale proti gustu...

Plánujeme cestu do Portugalska se psem

Dovolenou v doprovodu nejlepšího přítele nedoporučujeme, poněvadž jejich přítomnost na plážích v Cascais je zakázána. Vzhledem k příplatkům, které za přepravu zvířat účtují letecké společnosti je ekonomičtější do Portugalska dojet vlastním autem. V opačném případě byste mohli ocenit transfer z letiště a pokud byste si zvolili ubytování v Cascais, každodenní odvoz na pláž a z pláže Guinchu, kde jsou psi zakázáni rovněž, nicméně se zde vyskytují. Psí zákazníky toleruje i hotel na pláži, pokoje pro pejskaře jsou však ty nižší kvality. Z nabídky pak doporučujeme procházky po útesech, nebo ulicích Lisabonu v doprovodu průvodce, projížďku na koních přes písečné duny u pláže Guinchu nebo horolezení.

Plánujeme přijet ve skupině 10 lidí

Pokud přiletíte, mohli byste ocenit transfer z letiště a pokud byste si zvolili ubytování v Cascais, každodenní odvoz na pláž a z pláže multivanem. Hostely bohužel nedisponují dostatkem pokojů, jako skupina máte větší pravděpodobnost ubytování v hotelu na pláži s 60 pokoji. Z aktivit naší nabídky pak doporučujeme úplně vše, především rybaření na lodi, plavbu při západu slunce a yachting, skupinovou slevu můžete uplatnit na lekce waveridingu, turistiku, mountain biking a výlety do okolí, to vše s průvodcem. 

Plánujeme do Portugalska poslat rodiče

Přeprava letadlem je chytrým, rychlým a bezpečným řešením, ocenit byste mohli vyzvednutí na letišti a transfer do hotelu. Hotel na pláži je důstojným ubytováním, berte však na vědomí, že pláž Guinchu je dost větrným místem. Z nabídky by rodiče mohli ocenit procházky po útesech či ulicích Lisabonu nebo Sintry v doprovodu česky mluvícího průvodce, rybaření na lodi a vyhlídkový let nad nejzápadnějším výběžkem kontinentální Evropy, oblíbená činnost seniorů v oblasi Cascais a Estoril je hra golfu a yachting.

Kontakt

Máte dotaz?
Neváhejte nás kontakotvat
info[zavinac]activeportugal[tecka]cz