Surf

Surfing je běh na dlouhou trať. Udělejte první kroky v rámci tohoto fascinujícího sportu bezpečně a efektivně pod dohledem zkušeného instruktora. Hodinu a půl dlouhé lekce jsou vedeny v angličtině, španělštině a němčině, věkové rozpětí studentů 6-70 let.

Skupinovou výuku doporučujeme sportovně nadaným jedincům a dobrým plavcům, individuální lekce pak těm, co se k surfingu odhodlají vždy po shlédnutí snímku Point Break. Začátečnický kurz, seznamující zájemce se všemi potřebnými informacemi k samostatné jízdě, je rozdělen do 4 lekcí.

Delší kurzy je určen pro posílení sebejistoty na prkně a při delších pobytech. Ideální podmínky pro surfování totiž, díky termickému větru přicházejícímu v odpoledních hodinách, nastávají dopoledne. Ceny zahrnují rady a dohled instruktora, prkno a neopren.

 

SURF PŮJČOVNA

Již jste absolvovli surfařský výcvik a rádi byste si zasurfovali na vlastní pěst? V naší půjčovně najdete vše, co ke dni stráveném ve vlnách potřebujete.

Berte však, prosím, na vědomí, že proudy omývající pláž Guincho jsou zrádné a silné. Pokud nehodláte znovu podstoupit kurz, alespoň se před vstupem do vody pobavte o zdejších podmínkách s místními surfaři. Předejdete tak možným újmám jak na svém zdraví, tak na svém egu.

Kontakt

Máte dotaz?
Neváhejte nás kontakotvat
info[zavinac]activeportugal[tecka]cz