Bugíny

V rámci výpůjčky Vám představíme základní pravidla řízení terénní buginy s automatickou převodovkou. V rámci hodinu až tři hodiny dlouhých vyjížďkových programů následně zažijete jízdu po asfaltu, bočních cestách okolí pláže Guincho i lesními stezkami pohoří Sintra. Zábava pro jednotlivce tvořící skupinu minimálně 4 osob, rodiny i větší skupiny všech věkových kategorií.

V ceně bezpečnostní vybavení, pojištění, benzín, vstupy do zmíněných památek, případný transfer z a do Cascais.

Mezi nejžádanější programy patří:

Introduction – Hodinu trvající program představující ovládání terénní bugíny.

Majáky a pevnosti – Nahlédnutí do významného období portugalských dějin spojeného s oběvováním zámořských světů. Hodinu a půl dlouhá návštěva nejzápadnějších útesů a pláží portugalského pobřeží, 500 let staré vojenské pevnosti a shlédnutí stále funkčního majáku na nejzápadnějším výběžku kontinentální Evropy, Cabo da Roca.

Návrat do starověku - Tříhodinová návštěva míst zapsaných na seznamu UNESCO - pozůstatků římské vesnice Casais Velhos a kapucínského kláštera Capuchos Convent. Projížďka stálezeleným lesem pohoří Sintra – Cascais s ochutnávkou portského vína.

Královské paláce - Celodenní výlet do vesničky Sintra. Návštěva maurského hradu z 9. století s pamoramatickým rozhledem do okolí, paláce Monserrate s nádhernými zahradami a individuální rozchod v centru s doporučením návštěvy královského paláce Pena Palace.

Tradiční venkov - Portugalský venkov je stále velice tradiční. Lidé nad 70 let často neumí číst ani psát a když ženě umře manžel, až do smrti nosí černé oblečení. Celodenní program seznamující s folklórem vesniček okolí Cabo da Roca zahrnuje I oběd v tradiční portugalské restauraci. 

Poklady fauny a flóry - Minimálně 3 buginy. Národní park Sintra-Cascais je unikátním ekosystémem se peciálním mikroklimatem, které se vyznačuje zvýšenou vlhkostí zapříčiněnou blízkostí oceánu a hor. Díky nim se jedná o věčně zelený domov řady endemických živočichů a rostlin. Celodenní buggy program je zaměřen na prozkoumávání přírodních krás této jedinečné oblasti.

Dětský program – Máte problém naplánovat zábavný program pro své ratolesti? Během půl hodiny můžete své nejmladší naučit základním pravidlům ovládání bugíny v terénu národního parku Sintra – Cascais.

Kontakt

Máte dotaz?
Neváhejte nás kontakotvat
info[zavinac]activeportugal[tecka]cz